Autor Wątek: Warsztaty samochodowe w Kędzierzynie-Koźlu i okolicy - opinie  (Przeczytany 16624 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline beno

Odp: Warsztaty samochodowe w Kędzierzynie-Koźlu i okolicy - opinie
« Odpowiedź #15 dnia: 23 - Wrzesień - 2014 - 13:14:13 »
To znaczy że indywidualnie ktoś cię naciągnął, rozkodowanie radia za 80 zl  :bigshocked:
Tutaj masz na przyszłość link do strony gdzie robią to 3-krotnie taniej:  radio-kody.pl
cena na radio-kody.pl 15-25 zł

Offline damian 35

« Odpowiedź #16 dnia: 23 - Wrzesień - 2014 - 15:18:46 »
Witam.
Ostatnim czasem padł mi akumulator i miałem kilka problemów , gdzie sobie jeszcze do prawiłem prostownikiem od kolegi.
Oczywiście zaświeciła mi kontrolka airbag poduszki , radyjko sie rozkodowało i padło radio CB, jak pech to pech.
byłem w reńskiej wsi ( mar car ) zostawiłem autko na pół dnia i wszystko naprawione.

Rozkodowanie radia 20,00 zł , przeprogramowanie sterownika air bag 60,00 zł i naprawa radia CB również 60,00zł.
a wiec znów polecam. Wszystko moim zdaniem bardzo szybko i dla mnie cena bardzo dobra.
pozdrawiam.

A z tego co wiem radia rozkodowuje od 20,00 w górę wszystko zależy jakie radio , może kolega wyżej miał jakiś ciężki przypadek lub nietypowe radio.

Offline unit

« Odpowiedź #17 dnia: 18 - Październik - 2014 - 13:40:29 »
Szukam w Kędzierzynie lub okolicy: prawdziwego fachowca od silników 1,9TDI z grupy VAG, nie ściemniacza i naciągacza a mechanika z prawdziwego zdarzenia.
Ktoś zna takiego i może polecić ?

Offline blacho37

« Odpowiedź #18 dnia: 01 - Listopad - 2014 - 13:31:58 »
kaziulek, Ignacy, remix...przestań walić tu ściemę a zaproponuj jakieś zniżki aby zachęcić ludzi do przyjazdu do Twojego warsztatu  xD

Offline milosz

« Odpowiedź #19 dnia: 12 - Grudzień - 2014 - 14:23:02 »
Trafiłem do Mar-Car przez przypadek na diagnostykę i nie mogę się nachwalić tego serwisu. Doskonały sprzęt pozwolił szybko sprawdzić samochód i znaleźć usterkę!

Offline zibi

« Odpowiedź #20 dnia: 09 - Styczeń - 2015 - 07:22:45 »
  Tak ja też polecam Mar-Car. Dużo podróżuję i dlatego staram się regularnie serwisować moje auto. To miejsce jest doskonałe. Rozwiązali tu problemy z elektroniką. Pełen profesjonalizm.

Offline Alan

« Odpowiedź #21 dnia: 10 - Styczeń - 2015 - 10:48:01 »
Ale walicie tu ścieme z tym markarem, ciekawy jestem czy to jeden osobnik tak spamuje czy paru  ::)

Offline albert

« Odpowiedź #22 dnia: 02 - Grudzień - 2015 - 16:22:45 »
Klienci ocenią.

Offline tomjun

« Odpowiedź #23 dnia: 15 - Grudzień - 2015 - 22:15:25 »
kaziulek, Ignacy, remix...przestań walić tu ściemę a zaproponuj jakieś zniżki aby zachęcić ludzi do przyjazdu do Twojego warsztatu  xD

Racja, warsztat sam pisze sobie opinie. Wszystkie osoby które go polecają są nowe i mają nie więcej niż 2 wiadomości

Offline oliver

« Odpowiedź #24 dnia: 02 - Wrzesień - 2016 - 08:27:29 »
Kędzierzyńskie warsztaty to jedna wielka porażka, lepiej samemu pogrzebać w acie niż dawać się naciągać tym cwaniakom.