Autor Wątek: Brexit i co dalej?  (Przeczytany 2815 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline baren

Brexit i co dalej?
« dnia: 24 - Czerwiec - 2016 - 15:01:49 »
Cześć, stało się konserwatywne Angole przegłosowały Brexit i teraz wszyscy bez wyjątku zbierzemy żniwo tej decyzji.
Jestem ciekaw (mieszkam w Holandii) czy inne kraje w tym i Polska zdecydują się na przeprowadzenie referendów w sprawie wyjścia/pozostania w UE. I w jakim stopniu odczujecie to w Polsce, negatywnym czy pozytywnym.
Osobiście jestem zwolennikiem UE, która dała mi możliwości o jakich wcześniej mogłem tylko pomarzyć będąc w Polsce.
Zapraszam chętnych do dyskusji w temacie ::)

Offline chudy90ert

Odp: Brexit i co dalej?
« Odpowiedź #1 dnia: 24 - Czerwiec - 2016 - 23:12:46 »
będzie jak będzie, pożyjemy zobaczymy ::)

Offline madzik

« Odpowiedź #2 dnia: 30 - Czerwiec - 2016 - 10:02:41 »
Słyszałam od znajomych z Anglii że zastanawiają się nad wyjazdem z wysp, po tym jak widzą stosunek anglików do zamieszkałych tam polaków. Obawiają się o zdrowie i życie swoje i dzieci. Rodowici Anglicy to podobno teraz straszni rasiści na tle emigrantów z Polski. Zresztą ta "lepsza" część Polaków to też rasiści w stosunku do wszystkich "ciemniejszych" od innych obcokrajowców  :curve:

Offline admin

« Odpowiedź #3 dnia: 01 - Lipiec - 2016 - 23:40:11 »
Wyjście Wielkiej Brytanii z Unii odbije się na wszystkich jej członkach a sami Anglicy mogą tego gorzko pożałować.
Ale pożyjemy i zobaczymy czy my mali ludzie coś na tym stracimy czy zyskamy ::)

Offline mała13

« Odpowiedź #4 dnia: 04 - Lipiec - 2016 - 12:36:29 »
Jak na razie dużo krzyku i darcia szat na pokaz, może się okazać że nikt na tym nie starci bo WB będzie z Unii wychodzić latami i w końcu nie wyjdzie  ;)

Offline beno

« Odpowiedź #5 dnia: 17 - Lipiec - 2016 - 07:52:30 »
Jak na razie dużo krzyku i darcia szat na pokaz, może się okazać że nikt na tym nie starci bo WB będzie z Unii wychodzić latami i w końcu nie wyjdzie  ;)
Może tak być ale nie musi, nowy rząd GB zdecyduje co mu się będzie bardziej opłacać  ::)

Offline baren

« Odpowiedź #6 dnia: 03 - Sierpień - 2016 - 21:28:40 »
Jak na razie, to funt spada im na łeb i szyję  ::)

Offline Anonim

« Odpowiedź #7 dnia: 02 - Wrzesień - 2016 - 09:15:51 »
W samej Anglii coraz gorsze nastroje Polaków, szczególnie w kontekście do ostatniego mordu na tle rasistowskim w stosunku do polskiej narodowości.

Offline dbwski

« Odpowiedź #8 dnia: 19 - Wrzesień - 2016 - 10:43:48 »
Brytyjczycy nie wiedzą w co się wpakowali :)

Offline mc2

« Odpowiedź #9 dnia: 22 - Wrzesień - 2016 - 11:57:46 »
Brytyjczycy nie wiedzą w co się wpakowali :)
To prawda, ten naród jest bardzo dziwny i tak do końca nikt nie wie czego oni chcą.