Autor Wątek: Tablice  (Przeczytany 3343 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Uter

Tablice
« dnia: 06 - Wrzesień - 2012 - 08:03:26 »
Witajcie!
W naszym mieście pojawiły się kierunkowskazy tyrystyczne kierujące do między innymi Jemielnicy. Nie mam nic przeciwko zabytkom w okolicy, ale czy nie warto zrobić kierunkowskazów do naszych zabytków. Pierwszy z nich to syfon Kłodnicy pod kanałem Gkliwickim. Unikat w kali Europy i jest znany z opisów, bo znajomy z Bytomia pytał mnie o drogę.
Pozdrawiam
Uter

Offline Matfij

Odp: Tablice
« Odpowiedź #1 dnia: 06 - Wrzesień - 2012 - 09:01:55 »
Rzeczywiście mamy się czym pochwalić i wydaje mi się, że przy obecnym prezydencie takie tablice informacyjne można by poustawiać.
Pomysł godny realizacji.

Offline admin

« Odpowiedź #2 dnia: 04 - Marzec - 2013 - 10:42:18 »
Jeżdżąc po Polsce i Europie, wiele razy widziałem takie tabliczki-kierunkowskazy...często korzystałem wtedy z informacji na nich zawartych i kierowałem się w kierunku zabytków  :foto:

Naprawdę świetny pomysł i wart realizacji w naszym mieście  :polecam:

Offline dinasek

« Odpowiedź #3 dnia: 08 - Styczeń - 2016 - 18:18:09 »
Każdy pomysł który ułatwi życie ludziom jest godny polecenia. Myślę, że taka [spam-moderowane] też mogłaby sporo wnieść korzyści w planowanie i realizowanie różnego typu celów w naszej miejscowości, regionie.

Offline Heniek14

Tabliczki z nazwami osiedli ?
« Odpowiedź #4 dnia: 22 - Styczeń - 2016 - 11:38:34 »
W pierwszej kolejności tabliczki informujące o osiedlach!
Nie znam drugiej takiej miejscowości w woj. opolskim gdzie o osiedlu na które chcę trafić informacji trzeba szukać w oficjalnych biuletynach. Większość mieszkańców Kędzierzyna-Koźla nie wie jak prawidłowo nazywa się ich dzielnica (osiedle).
Na oś. Pogorzelec mówią że mieszkają na oś. Leśnym, na oś. Zachód, Stare Miasto i Południe większość mieszka w Koźlu lub co gorsza w Rogach a nie na oś. Rogi (NDM to też już stwór znikąd). Podobnie mamy na oś. Kłodnica, gdzie wszyscy mieszkają w Kłodnicy lub na Żabieńcu (co to w ogóle jest za nazwa?) a nie  na oś. Kłodnica, to samo tyczy się osiedli: Lenartowice, Cisowa, Sławięcice.
Czy doczekamy w KK tabliczek informujących gdzie dane osiedle sie zaczyna i gdzie się kończy ?

Offline edyta

Odp: Tabliczki z nazwami osiedli ?
« Odpowiedź #5 dnia: 31 - Styczeń - 2016 - 12:57:39 »
W pierwszej kolejności tabliczki informujące o osiedlach!
Z tym zgadzam się w stu procentach  :super:
W Holandii gdzie mieszkam, większość osiedli które znam ma swoją nazwę umieszczoną na tablicy przed wjazdem i na połączeniu z innym osiedlem czy dzielnicą. Na początku osiedli umieszczone są mapy osiedla z zaznaczoną granicą.

Czy doczekamy w KK tabliczek informujących gdzie dane osiedle sie zaczyna i gdzie się kończy ?
Należy o to pytać ludzi z urzędu miasta, pytać i naciskać bo oni należycie pracują tylko w czasie wyborów :confused: