Autor Wątek: Warsztaty samochodowe w Kędzierzynie-Koźlu i okolicy - opinie  (Przeczytany 16653 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline admin

Warsztaty samochodowe w Kędzierzynie-Koźlu i okolicy - opinie
« dnia: 08 - Wrzesień - 2012 - 23:15:34 »
Nie życzę nikomu wizyty w warsztacie samochodowym, ale lepiej jest wiedzieć jakie są opinie wśród mieszkańców i nie naciąć się na naciągacza czy partacza ::)

Prosimy wszystkich o recenzje naszych dobroczyńców  ::)

Offline ShD

Odp: Warsztaty samochodowe w Kędzierzynie-Koźlu i okolicy - opinie
« Odpowiedź #1 dnia: 13 - Wrzesień - 2012 - 10:15:50 »
Uczciwy mechanik był na ulicy Starej na pogorzelcu (ta łącząca Kozielską z Gliwicką), niestety już tam nie robi ale na drzwiach garażu widnieje kartka gdzie się przeniósł.

Mogę polecić - robi umiarkowanie tanio, porządnie i wystawia rachunek (wbrew pozorom to bardzo ważne). Z tego co wiem jest on mechanikiem w policji, a po godzinach dłubie w garażu :)

Na pewno NIE mogę polecić:

Federowicz (ul. Królowej Jadwigi - na końcu garaży) - auta które jeżdżą do niego o własnych siłach wracają "na smyczy", a ceny to kosmos.

Paweł Michalec - Blacharstwo i Lakiernictwo, a raczej Partactwo i Alkoholizm - obecnie działa w Bierawie koło Bitunovej - omijać bardzo szerokim łukiem - alkoholik, partacz, niechluj, oszust, ściemniacz, gbur - spieprzył mi auto i inni musieli poprawiać, nie wystawił rachunku - nie mogłem reklamować, podczas blacharki auta wybił mi przednia szybę i nie chciał zapłacić (sam sobie odliczyłem przy rozliczeniu za pseudo naprawę), naprawa miała trwać 2 tyg. byłem bez auta prawie 8 msc! Auto domyłem po 2 dniach ciężkiej walki z wszechobecnym syfem, w każdej szybie powtapiane opiłki metalu po szlifowaniu szlifierką..

Offline nika100

« Odpowiedź #2 dnia: 13 - Wrzesień - 2012 - 10:33:31 »
Ja polecam usługi pana Zalewskiego .Wcześniej miał zakład przy ul.Krokusów a teraz na Wyspiańskiego.

Michał

« Odpowiedź #3 dnia: 29 - Maj - 2013 - 16:27:31 »
Zdecydowanie mogę polecić pana który miał warsztat samochodowy przy ul.Starej, byłem tam parę razy i złego słowa o nim nie powiem. Niestety przeniósł swój warsztat gdzieś w okolice naszego miasta i  nie mam na niego teraz namiarów.
Gdyby ktoś wiedział gdzie można go teraz znaleźć to proszę o zamieszczenie tej informacji w tym temacie.

pozdrawiam
Michał z pogorzelca

Offline dzamen

« Odpowiedź #4 dnia: 29 - Maj - 2013 - 23:18:58 »
Ten mechanik z ulicy Starej (którego też polecam :thumbup2:) przeniósł się do Lichyni to jest między Zalesiem a Leśnicą.
Nie można nie trafić. Wjeżdżając  do miejscowości przejeżdża się pod wiaduktem kolejowym. I zaraz pierwszy dom po lewej stronie.
A tu mam numer tel. 692647362.

Dodatkowo polecam (choć spotkałem się z różnymi opiniami) mechanika ze Straduni . Psyk Norbert

Roman

« Odpowiedź #5 dnia: 24 - Lipiec - 2013 - 16:17:23 »
Zdecydowanie odradzam warsztat pana Piotra z Zalesia (warsztat w polu po lewej stronie na wylocie z Zalesia Śląskiego w kier. Lichynia). Nierzetelny, unika wystawienia rachunku Vat, trzyma auta klientów tak długo że można osiwieć a najgorsze jest to że jeździ autami od klientów bez ich wiedzy.

Offline rodzic

« Odpowiedź #6 dnia: 07 - Październik - 2013 - 13:02:31 »
W "naszym" Kędzierzynie-Koźlu trafiłam tylko raz na rzetelnego mechanika, pan Augustyniak z Koźla koło sklepu Intermarche. Chyba już teraz nic nie robi, bo paręnaście lat temu już był bardzo schorowany. A szkoda bo robił bardzo uczciwie. 

Offline ages

« Odpowiedź #7 dnia: 15 - Październik - 2013 - 09:54:50 »
Zdecydowanie odradzam warsztat pana Piotra z Zalesia (warsztat w polu po lewej stronie na wylocie z Zalesia Śląskiego w kier. Lichynia). Nierzetelny, unika wystawienia rachunku Vat, trzyma auta klientów tak długo że można osiwieć a najgorsze jest to że jeździ autami od klientów bez ich wiedzy.

Niestety mogę to potwierdzić, widziałam parę razy auto znajomego z nieznajomym w środku jeżdżącym po mieście. |dzwoniłam do tego znajomego z pytaniem czy mu auta nie ukradli, ale odpowiedział z pianą w ustach że auto powinno stać u mechanika w Zalesiu (niejakiego Piotrka). Ten mechanik to jego znajomy...no coments!

Najgorsi w kentaki są chyba znajomi mechanicy i budowlańcy :angry1:

A co sądzicie o warsztacie samochodowym w Blachowni za kanałem: Szarzyński i syn ?

Offline Zone52

« Odpowiedź #8 dnia: 11 - Grudzień - 2013 - 13:40:34 »
Gdzie w Kędzierzynie-Koźlu najlepiej odpowietrzyć hamulce w passacie b5 ?

Offline Semcia

« Odpowiedź #9 dnia: 17 - Grudzień - 2013 - 13:27:36 »
Ja polecam warsztat samochodowy, wulkanizacje MM Serwis na Kuźniczkach. Jak się jedzie na Cisową to na końcu osiedla po lewej stronie. Właściciel ma dużą wiedzę i bardzo przystępne ceny w porównaniu do innych "fachowców" z którymi miałam juz do czynienia w naszym mieście.

Offline unit

« Odpowiedź #10 dnia: 13 - Luty - 2014 - 17:14:20 »
Ja mogę polecić warsztat w Reńska Wieś  elektronika samochodowa.
Robiłem tam klimatyzacje , szkoda tylko ze pan tam zajmuje się tylko elektronika i klimatyzacja samochodową.
Znalazłem go na internecie ma  stronę internetowa.

Jakieś szczegóły: podejście do klienta, fachowość obsługi, ceny ???

Offline unit

« Odpowiedź #11 dnia: 05 - Marzec - 2014 - 10:13:48 »
Chyba nie myślisz że będę Go pytał o fachowość jego własnych usług  ::)

Mnie i innych potencjalnych klientów, interesują niezależne opinie a nie autoreklama właściciela. Na razie właściciel nie dał mi powodów do sprawdzenia swoich usług, oprócz suchej reklamy w postaci banera i linku do strony nic nie wiem na temat opinii o świadczonych przez niego usługach . Jeżeli wykonuje swoje usługi fachowo i uczciwie to nic nie stoi na przeszkodzie żeby o tym tu popisać  ;-)   

Offline admin

« Odpowiedź #12 dnia: 12 - Marzec - 2014 - 21:39:24 »
Jeżeli wykonuje swoje usługi fachowo i uczciwie to nic nie stoi na przeszkodzie żeby o tym tu popisać  ;-)

a jak nie fachowo i nieuczciwie, to tym bardziej trzeba o tym napisać  :devilwink:

Offline beno

« Odpowiedź #13 dnia: 20 - Wrzesień - 2014 - 10:56:55 »
Wszystko fajnie państwo "naganiacze"  xD, ale może jakieś konkrety typu: wymiana czegoś tam i cena ?

Offline kaziulek

« Odpowiedź #14 dnia: 22 - Wrzesień - 2014 - 13:49:58 »
Odkodowanie radia - 80 zł :), ale z tego co wiem to podchodzi do klienta indywidualnie.
Nie ma sztywnego cennika.